Siirt

WEB TASARIM

Yüzlerce referansımız gibi, siz de sorunsuz çalışan profesyonel web sitesine sahip olun.
Bizi şimdi arayın: 0342 325 2000

Online Asistan
Gaziantep Web Tasarım

0342 325 2000

HAKKIMIZDA.

Siirt web tasarım firmaları arasında önemli yeri olan Petek Tasarım, alanında uzman kadrosu ile size en iyisini sunmayı ilke edinmiştir.

Sadece Siirt değil, Türkiye'nin birçok şehrinde hizmet sunan firmamız yüzlerce referans ağı ile sektörde adından çokca bahsettirmeyi başarmıştır.Siz de firmanıza ait profesyonel bir web siteniz olsun, kullanıcılar Google arama motorunda sizi de üst sıralarda görsün istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

BAZI REFERANSLARIMIZ.

%100 müşteri memnuniyeti ile teslim ettiğimiz işlerden bazıları

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürün ve hizmetlerimiz için 0342 325 2000 veya 0507 740 9274 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ödemenin %20'si işe başlangıç tarihinde, geri kalan bakiye ise iş tesliminden sonra 3 iş gününde talep edilir. Ödemeler size belirtilen banka hesap numaralarına EFT veya HAVALE şeklinde yapılmaktadır.
Her web sitesinde olduğu gibi, her yıl Hosting+Domain ödemesi yapılmalıdır. Bu tutar firmanızda ki disk kullanımına göre 150TL'den başlayarak, değişkenlik gösterebilir. Ödeme süresi size 1 hafta önceden bildirilecektir.
Zaman zaman farklı firma veya kişilerde mağduriyet yaşayan müşterilerimize rastladık ve sitelerin kapanması, web sitesini hazırlayan firmaya ulaşamamak v.b. konularda şikayetlerini dinledik. Biz Petek Tasarım olarak, şimdiye kadar hiçbir müşterimizin sorun yaşatmadık. Gönül rahatlılığı ile ürün ve hizmetlerimizden satın alabilirsiniz.
Ön ödeme yaptıktan sonra kullanmak istediğiniz (müsait ise) domain yani alan adını seçiyorsunuz, daha sonra (varsa) logonuzu bize iletiyorsunuz. Akabinde belirtilen süre zarfında web siteniz kullanıma hazır hale getiriliyor. Sonra size verilen 'şifre' ile web sitenizin yönetim paneline giriş yaparak içerik eklemeye ve bilgilerinizi eklemeye başlarsınız.
Siirt Web Tasarım Firmaları Siirt Web Tasarım Siirt Logo Tasarım Siirt En İyi Web Tasarım Firması Siirt Web Sitesi Firmaları