info@petektasarim.com
0342 325 2000

Google Reklam

Ana Sayfa / Hizmetler / Google Reklam
Google Reklam

Google Reklam

Google reklamları ile kazancınızı arttırın. Düşük bütçeler ile, yüksek gelirler elde edin.

Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın.


Daha fazla müşteri çekin

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın

Google'daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.

Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

Bize ihtiyacınız varsa yanınızdayız

Google AdWords ile reklam kampanyalarınızı kendiniz yönetebilir ya da ücretsiz destek* için bize 0342 3252000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA REKLAMI
Sosyal medya üzerinden reklam vererek hedef kitlenizle bağlantı kurun ve işletmenizi büyütün

Günümüzde Sosyal Ağların ne denli etkili olduğu bilmeyenimiz yoktur. İnsanlar neredeyse zamanının boş olduğu her dakikasını bu sosyal ağlara girerek vakit geçiriyorlar. Şirkeltlerinde bunu göz önüne alarak reklam.html" style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(102, 102, 102); text-decoration-line: none;">reklamlarını doğru yerlere vermelerini ve rekabet içinde olmaları gerekiyor. Bunun içinse sosyal ağlar çok önemli roller oynuyor.

Bu sebeble müşteri kitlesi nereden olursa olsun, sosyal ağlarda yapılacak herhangi bir tanıtım, müşteri adaylarınız için çok etkili olacaktır. Ülkemizde özellikle sosyal ağ denilince akla Facebook gelmektedir. Bu sebeb ile firmanızı Facebook 'da en iyi ne şekilde temsil edeceğiniz çok önemlidir. Öncelikle firmanızın kurumsal web site tasarım konseptine yakın olarak, bir Facebook sayfa tasarımı hazırlatmanız gerekmaktedir.

Petek Tasarım olarak bu konuda sizinle ortak çalışmalarımız sonuçunda size uygun bir çalışma ortaya çıkarabiliriz.

Gaziantep Web Tasarım © 2017

  1. Gaziantep
  2. غازيانتيب ويب تاسارم
  3. Gaziantep web tasarım
  4. Gaziantep logo tasarım
  5. Gaziantep profesyonel
  6. Gaziantep web tasarımcı
  7. Gaziantep web tasarım firmaları
  8. Gaziantep web site tasarımcıları
  9. Gaziantep Wep Tasarım
  10. Swift Dersleri